Blog > Komentarze do wpisu
Kwiaty w Tatrach
Jako, że do Tatr nam tęskno najbardziej, zdecydowaliśmy się na wpis z linkiem do tworzonego przez nas (zasadniczo na swoje potrzeby, ale czemu by się nie podzielić?..) "atlasu" tatrzańskich kwiatów.

Rzecz jasna większość z nich występuje i w innych regionach. Jako, że zdjęcia są tylko i wyłącznie naszego autorstwa, niestety nasz katalog jest niekompletny i będzie się domagał uzupełniania. Fanów szarotek od razu ostrzegamy, że ich tu nie znajdą (nam też jest przykro). Ale przecież każdy z nas wie, jak wygląda szarotka (nawet jeśli nie widział jej w naturalnym środowisku), nie każdy natomiast wie, jak wygląda gnidosz okółkowy ;)

Zobacz album.

Póki co, na początku są zdjęcia wiosenne, następnie letnie (od dzwonków). Zdjęcia roślin kwitnących w Tatrach latem prowadzą nas (zasadniczo) z grzbietu - poprzez hale - ku reglom.

Dołożyliśmy starań, by identyfikacja roślin nie zawierała błędów. Niestety nie jesteśmy botanikami, więc prawdopodobieństwo pomyłki tu i ówdzie istnieje. Za wszelkie fachowe uwagi będziemy wdzięczni.

W Dolinie Roztoki w maju...

 

 

piątek, 05 sierpnia 2011, bialavoda
Interested in discovering unknown? Check: exploreeasternpoland.wordpress.com PROSZĘ - NIE KOPIUJ zdjęć ani tekstów bez mojej zgody. Chętnie się podzielę, ale proszę o kontakt: bialavoda(at)gazeta.pl
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: