Blog > Komentarze do wpisu
Rozkład jazdy Palenica Białczańska - Zakopane...
... to sprawa dość ciekawa zwłaszcza, gdy go porównamy z rozkładem jazdy w przeciwnym kierunku (dla mniej wtajemniczonych dodam, że chodzi również o busy, które - zwłaszcza w sezonie - chętnie nadużywają tabliczki informującej o tym, że obsługują linię „Zakopane-Morskie Oko”).

O rozkładach jazdy z zatoczki FIS pisaliśmy już jakiś czas temu. Jako że najwyraźniej (w mieście Zakopanem) trzeba było rozkłady powiesić - to i powieszono, a stan faktyczny jest jaki jest, tzn. można się zdziwić, że wbrew drukowanej informacji nic nie jedzie, a pan kierowca twierdzi, że to właśnie on kieruje ostatnim kursem, mimo że rozkład informuje jeszcze o dwóch... Natomiast rozkład umieszczony na przystanku na palenickim parkingu (tutaj rządzi gmina Bukowina Tatrzańska) jest o wiele uboższy (również - na szczęście dla potencjalnych pasażerów - mniej skomplikowany), ale - jak wiele na to wskazuje - najlepiej oddaje rzeczywistość... [Szczegóły tutaj]. A to może mieć znaczenie, zwłaszcza poza sezonem, kiedy nie można liczyć na legendarne odjazdy „non stop”. Nie zmienia to rzecza jasna faktu, że cena za kurs jest niczym rozbój w biały dzień, dlatego jak się da, lepiej wybierać inną drogę powrotu.

sobota, 18 stycznia 2014, bialavoda
Ta strona niedługo zniknie, zapraszam na WWW.SUBIEKTYWNYPRZEWODNIKPOGORACH.COM Proszę - nie kopiuj zdjęć ani tekstów bez mojej zgody. Chętnie się podzielę, ale proszę o kontakt: bialavoda(at)gazeta.pl
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: