Kategorie: Wszystkie | praktyczne | relacje i obrazki | różności
RSS
środa, 28 marca 2012
Więcej wiosny!..
Mimo że raz zimno, raz gorąco - wiosna nastała. A oto kilka kolejnych dowodów. Na początek może dość banalnie, ale przecież po każdej zimie, nawet takie "banały" potrafią cieszyć...
czwartek, 22 marca 2012
Pierwsze krokusy...
... już są podobnoż. Skoro na Podtatrzu, to pewnie i gdzie indziej też. Wszędzie tam, gdzie można się ich spodziewać, a pokrywa śniegu jest wystarczająco mała lub w ogóle jej nie ma.
środa, 21 marca 2012
Opowieści dziwnej treści (o Zakopanem)
A więc po kolei: Najpierw do Zakopanego trzeba dojechać: "Autostrada liczy 106 km długości, jest więc znacznie krótsza niż kręta linia kolejowa".
poniedziałek, 19 marca 2012
Wiosna, wiosna, ach to ty!.. (Przebiśniegowo-przylaszczkowo-roztoczańsko)
Zanim znów doczekamy krokusów w górach, najpierw "małe", wiosenne preludium w postaci przebiśniegów i przylaszczek wprost z lasu bukowego na Roztoczu. (O tym, że Roztocze to nie do końca "tylko" piękna wyżyna, ale coś znacznie więcej, napisze kiedyś mój Mąż i już wiem, że użyje owych maleństw w swojej argumentacji ;).
wtorek, 13 marca 2012
STOP QUADOM

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią wzmożony ruch na szlakach...

Niemal rok temu wspominaliśmy o tym problemie we wpisie http://subiektywnyprzewodnikpogorach.blox.pl/2011/04/Krokusowy-zawrot-glowy-dokladniej.html, więc - jakby to powiedzieć - nie chce mi się znowu strzępić języka. Zamiast tego zachęcam do odwiedzenia strony:

http://www.stopquadom.pl/

 

 
1 , 2
Tagi