Wpisy z tagiem: Chatka Górzystów

czwartek, 23 lutego 2012
Ranking schronisk górskich - edycja druga
Z rankingami wszelakimi (tak w ogóle) to jest problem. Wiadomo - co dla jednego jest zaletą, dla innego będzie wadą. Nasz ranking schronisk też się rządzi swoimi prawami.
czwartek, 16 lutego 2012
Bardzo subiektywny ranking schronisk inaczej
Prócz zaktualizowania rankingu schronisk [który nigdy nie będzie doskonały, bo pewne rzeczy trudno "zważyć", porównać; gdzieniegdzie byliśmy też dosyć dawno - np. od naszej wizyty w Sowie minęło już ponad 3 lata; bywa też nierzadko, że zmiany w schroniskach zachodzą czasami nadspodziewanie szybko - zarówno na dobre, jak i na złe...], postanowiliśmy w tym roku zrobić również listę tego, co z różnych powodów najbardziej nam utkwiło w pamięci.
środa, 09 listopada 2011
Izery, nasza miłość (gdzie pojechać jesienią w góry, cz. IV)
Niech będzie jeszcze w jesiennym cyklu, bo zasługują na to bardzo. Góry Izerskie zaczarowały nas jakiś czas temu. I są piękne o każdej porze roku - zarówno, gdy toną w morzu czarnych jagód, jak i wtedy, gdy stają się Mekką biegaczy narciarskich. Dziś jednak będzie o tym, dlaczego jesienią są "bardziej".
piątek, 12 listopada 2010
RANKING SCHRONISK GÓRSKICH
Ostrzegamy! Stworzony przez nas ranking schronisk jest absolutnie subiektywny. Spośród 30 schronisk i chatek studenckich, w których mieliśmy okazję nocować (nie tylko przechodzić (!) - tymi zajmiemy się kiedy indziej) w ciągu ostatnich 3 lat, na dzień dzisiejszy ranking wygrała Chatka Górzystów, drugie miejsce przypadło Bacówce pod Bereśnikiem, trzecie - Rycerzowej.
Tagi