Wpisy z tagiem: quady crossy skutery

piątek, 12 kwietnia 2013
Daleko od ideału
Co by nie mówić, nawet jeśli nie wiosna w postaci, do której żeśmy przywykli, to jakaś cieplejsza pora roku jednak nadchodzi. Także w górach. Niechcianym zwiastunem tejże był dla nas widok i ryk motocyklu crossowego, gdy pociąg do Rajczy przystanął w Milówce... I po raz kolejny stwierdziliśmy, że co zima to zima - odpukać skuterów wciąż na szlakach mniej niż quadów i crossów.
niedziela, 12 sierpnia 2012
Wysoko, wyżej, na Lubaniu
Przycupnięta pomiędzy dwoma wierzchołkami potężnej góry, na skraju pięknej, płaskiej polany, studencka baza namiotowa na Lubaniu jest najwyżej położoną bazą w naszych górach oraz jedną z dwóch prowadzonych latem w Gorcach przez SKPG Kraków.
wtorek, 13 marca 2012
STOP QUADOM

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią wzmożony ruch na szlakach...

Niemal rok temu wspominaliśmy o tym problemie we wpisie http://subiektywnyprzewodnikpogorach.blox.pl/2011/04/Krokusowy-zawrot-glowy-dokladniej.html, więc - jakby to powiedzieć - nie chce mi się znowu strzępić języka. Zamiast tego zachęcam do odwiedzenia strony:

http://www.stopquadom.pl/

 

piątek, 08 kwietnia 2011
Krokusowy zawrót głowy (dokładniej)
Ano, by sobie nieco horyzonty rozszerzyć, ruszyłyśmy z rabczańskiej Plasówki czerwonym szlakiem rowerowym (mającym się odłączyć od pieszego niebieskiego), którego nie było lub - uczciwiej - istniał na mapie oraz na bodajże dwóch drzewach po drodze. Grzbiecik z mapy zgadzał się z tym, co rzeczywiście było, więc bez większych problemów w odpowiednią polną drogę żeśmy trafiły. Potwierdziło się również, że zamiast czerwonego rowerowego aktualnie istnieje zielony narciarski. W sumie, czemu nie?
Tagi